Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? (Xiaomi vs. Huawei)

Figyelt kérdés

Xiaomi Mi 9 vagy Huawei P 20 Pro

Két telefon közül nem tudok választani, hasonló tudásúak kb, egy árban is vannak.

Viszont eddig Xiaomi Redmi note 4x-et használom a mai napig, lassan 2,5 éve nálam van és csak ajánlani tudom, ezt a márkát, imádom, hibátlan. Viszont Huawei telefonom még sose volt, nem tudom mennyire megbízható a rendszere...


Vélemények?

Melyik telefon a jobb? (kamera lenne a legfontosabb, és maga az op.rendszer hogy bírja a strapát)


Köszönöm!



2019. aug. 18. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kamera ellenérr is xiaomit választanám!
2019. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%
Xiaomi
2019. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pedig Huawei van már több mint 4 éve, és most is ugyanúgy működik, mint újkorában, egyszer sem volt szervizben! Úgy látszik, a kínaiak tényleg értik a dolgukat, tökéletes minőség!

Bár a Huawei mindig is nagyon ráment, hogy jó legyen a kamera, de a P20 Pro-nál ezt mégis elrontották, a Xiaomi kamerája minden szempontból sokkal jobb, illetve maga a telefon is újabb, és majdnem mindenben jobb! Mivel a memóriája egyiknek sem bővíthető, így a Huawei egyik ütőkártyája hogy 256 GB tárhellyel is kapható, illetve a nagyobb akksi, de ezeken kívül a Xiaomi sokkal jobb!

2019. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor ezek szerint a Xiaomi a nyerő?

remélem a kamerájában nem fogok csalódni :)

És melyik a legmegbízhatóbb bolt ahonnan meg tudom rendelni ezt a MI 9-et?

2019. aug. 20. 20:14
 5/5 DravenMoral válasza:
19%

Teljesen mkndegy, én árukeresőből rendelném meg az emagtól, vagy az alzától. Gls kocsi szállítja ki, és van mindkét cégnél legalább 2év garancia, amit lehet bővíteni.

Egyidejűleg tudsz tokot, és fóliát is rendelni rá.

2019. okt. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!