Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Samsung Galaxy A80...

Megéri a Samsung Galaxy A80 vagy vegyem inkább az A70et?

Figyelt kérdés
A70-nel szemezek, azonban nagyon megtetszett az A80 is. Tapasztalat, vélemény velük? Nagyon tanácstalan vagyok.

2019. aug. 18. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az A80 egyértelműen jobb, viszont szerintem eléggé túlárazott!
2019. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
nekem a50-es készülékem van! Szerintem ha megengedheted magadnak is, vagy várj amíg olcsóbb lesz az a80 vagy a70et vegyél. Nekem a50 van és ezis nagyon jól működik, és elég nagy is
2019. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A80ra rádopsz pár ezrest és veszel S10-et.

A70 egy remek telefon, bár nekem már túl lapát. Akkor inkább az S10. De a pénztárcád alapján te döntesz, valamint az alapján, hogy mik az elvárásaid.

Az A80 túlárazott, és elsőgenerációs motorikus kamerájá van, ami tuti megdöglik egy idő után.

2019. aug. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a80 inkább egy bárki számára megvehető tesztkészülék, egyszerűen túl van árazva. Ha kicsit költenél többet, akkor s10, vagy s10e (ha nem gond hogy "kicsi"). Ha nem költenél annyit, akkor a70. Remek telefon, nem bánod meg, és marad mellé pénzed. Amúgy nekem a50-em van, ez is teljesen jó készülék, a70 kb. ugyan ez, csak mindenben egy kicsit erősebb/nagyobb:)

De a80-at szerintem ne....túl drága a tusásához képest

2019. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nézegettem az S10et is, de mivel lekerekített képernyője van ezért kiesett (most is lekerekítettem van, pokoli rá rendes tokot és fóliát keresni) az S10e-t pedig nagyon picinek találom. Maradok az A70nél :)
2019. aug. 20. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindegyiknek lekerekített kijelzője van, és egyáltalán nem nehéz rá találni, fóliából a legegyszerűbb is elég, de amúgy üvegfóliát és tokot is csinálnak minden konkrét típushoz, neten nem nehéz találni, csak direkt úgy kell ráguglizni!
2019. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!