Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 vagy...

Samsung Galaxy A70 vagy Xiaomi Mi 9T?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, tapasztalat, vélemény valakinek? A Xiaomi jobban tetszik viszont Samsungos vagyok, kicsit félek a Xiaomitól mert nekem még ismeretlen.

2019. aug. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Xiaomi Mi 9T !!

Samsung eléggé túlárazott, ellentétben a Xiaomi telefonok nagyon csúcs gépek tudás-ár arányban :)

2019. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

"Samsung eléggé túlárazott"


Most pedig tedd ki a következő kérdést a gyakorikerdesek.hu oldalra: A Samsung Galaxy A70 túlárazott-e? És figyeld a többség mit fog válaszolni!

2019. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Xiaomi :)
2019. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én csak az A70 ről tudok írni. S7-et cseréltem le. A kamera nem nagy szám de ezen kívűl meg vagyok vele elégedve, gyors, jó a képe (bár én átállítottam élénkre) sok hasznos funkció van benne (bixby nekem tetszik nagyon). Egyáltalán nem akadozik még de nemrég vettem ugyhogy durva is lenne. Sorozat nézés, közösségi média, játekok, olvasás amire használom telefonalás mellett, nekem teljesen jó. Talán egyedüli negatívum, hogy nem merem nadrágzsebbe tenni mert olyan nagy, hogy félek, hogy elgörbülne.
2019. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Méghogy túlárazott?! Pont ellenkezőleg, a márka ellenére az A70 a legjobb ár-érték arányú telefonok egyike, ez már a megjelenésekor is feltűnt, én meg nagy szemekkel néztem, most hónap végén pedig meg is fogom rendelni! A Xiaomi egyetlen előnye a jobb processzor, de azért a Samsung-é is kellően erős, minden más tulajdonság pedig szinte egyértelműen a Samsung mellett szól!
2019. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%

Először én is féltem kínait venni, de aztán 3 éve vettem (vernee volt). Nem kell, főleg a xiaomitól, hatalmas cég, majdnem huawei szintű, iszonyat jók a telóik.

Feltételezem nem részletre vennél telót, ha xiaomi is egy lehetőség. Nekem most a50-em van, ez az a70 mellett egyik legjobban árazott telefon (Samsungok közt), de a xiaomi még jobb.

Én xiaomit vettem volna a50 helyett, viszont csak részletre tudtam telekomtól. Azt mondom, ha részletre vennél, akkor samsung, teljes áron xiaomi. Szerintem a mi9 széria különösen jól sikerült, nagyon elfogadnám:)

2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!