Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? ( telefon...

Valaki tud segíteni? ( telefon ügy )

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a telefonom váratlan pillanatokban kikapcsol?

Pedig nincs lemerülve, semmi ilyen. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.



2019. aug. 19. 17:58
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
100%

Valami a háttérben dolgozik és lefagyasztja a systemui-t.

Ilyenkor nincs teljes újraindulás, csak a grafikus felület töltődik újra (néhány boot után induló program sem fog így menni, mert nem boot történt, ám előtte mégis kilövődött).

Nálam ez durván 2-3 nap után jellemző, ilyenkor újraindítom (teljesen, nem gyorsindítás, vagy csak ui) és újabb pár napig jó.

Megoldást már fél éve én sem találok rá. Van, hogy éjszaka indul újra, amit csak abból veszek észre, hogy 1-2 program nem fut és megint van képernyőzár.

2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valami kínai márka a telefonom : umididgi z1 pro
2019. aug. 19. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egy olyan app zavart be, amivel az sd kártyára lehetett áttenni appokat, kitöröltem, sd kártyát kicseréltem, egy éve kutya baja, pedig már elsirattam
2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!