Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vásároltam Iphone...

Nem rég vásároltam Iphone XS-et holnap viszont strandra megyek és szeretném a víz alatt is kiprobálni. Böngészgettem de mindenhol más a vélemény a vízálloságáról, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet én vagyok a félős csóró paraszt, de tuti nem tenném bele a vízbe a telefonomat bármit mondanak..
2019. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vízalatti fotózásra van. 2m 30 perc a specifikáció, de a garancia nem fedezi

Csak tiszta vízben!

Inkább arra van ez ha a kádban használod és kiesik a kezedből, vagy ilyenek

2019. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"esetleg tapasztalat?"

Ha mégis beázik, akkor vehetsz másikat, kivéve ha kötöttél olyan biztosítást, ami fedezi ezt a fajta káreseményt.

2019. aug. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minden addig vízálló, ameddig be nem ázik. ez a legáltalánosabb dolog...ahogy más is írja, rendeltetés szerűen arra lenne jó ez a vízállóság, hogyha véletlen vízbe esik a telefon, akkor túlélje, vagy vizes kézzel meg lehessen fogni, egy szakadó esőben tudj vele gond nélkül telefonálni stb.


az csak egy túlbiztosítás, hogy vannak tesztek, amik bizonyítják, hogy egy pohár vízben vagy egy medencében épp nem ázik be.

2019. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!