Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Asus telefonokról mi a...

Az Asus telefonokról mi a véleményetek, mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát megbízhatónak megbízható, de nem érik meg.
2019. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


ezt megéri megvenni?

2019. aug. 20. 21:44
 3/6 anonim válasza:
Az enyém ilyen, 64 gigás. Nagyon szuper, nekem mindenben megfelel. Az akksija akár 3 napot is húz töltés nélkül, netezés, chatelés és játék mellett. Páromnak galaxy s8 van és az Asusom nyomába sem ér. Egyedül a kamerája a gyenge pontja egy samsungéhoz képest, egyébként tökéletes.
2019. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy megéri-e megvenni, hogy mire is van szükséged. Ennek a telefonnak elég jó az akksija, sőt. Ugye 5000 mAh kapacitású ha jól láttam. Viszont csak 3 GB RAM-os. Illetve evvel személyes tapasztalatom nincs, de az előző válaszoló szerint a kamerája nem olyan tökéletes. Viszont hasonló árban van a Xiaomi Redmi Note 7. Annyi, hogy az akksija gyengébb, 4000 mAh kapacitású, de az is elég jó. 4GB RAM, 64 GB tárhely, ár-érték arányban jó kamera. Szóval attól függ. Ha nem olyan fontos az 5000 mAh kapacitású telefon, akkor én inkább a Xiaomit választanám.
2019. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Xiaomi màrkàval kapcsolatban rossz tapasztalatom van....
2019. aug. 21. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
5# például? Apukámnak is Redmi Note 7e van kb 1 hete de eddig nincs baja vele. Anyukámnak sincs baja a 4A jával a szoftverfrissítéseken kívűl. Még akkor se kapott frissítést, amikor megjelent és rögtön vettük meg neki. Redmi Note 7 viszont kapott. Úgyhogy nem értem az egészet! Sok xiaomi fan nem akarja elhinni, hogy nem kapott semmi frissítést az anyukám, ezért le leszek pontozva, de ez az igazság sajnos.
2019. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!