Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

A mostani telefon ( Iphone 5 ) már lassan lecserélném. Viszont dilemmába vagyok, hogy mit is vegyek.

3 telefon az ami tetszik.

Az Iphone XS max, a Samsung Galaxy Note 10 plus, és az Iphone XR.

Melyiket javasolnátok? Munka eszköz is lenne egyben. Nem játékra kell. Valamint fontos szempont, hogy legalább bírja 2-3 esetleg 4 évig.

Köszönöm a segítségeteket előre is.



2019. aug. 21. 04:19
 1/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
41%
iPhone XR, mert az a legolcsóbb :)
2019. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Motorola One Vision esetében melyik az a paraméter, amelyik neked kevés? Csak mert ha azt vennél cca negyedmilliót spórolnál. És a Motorolák igen hosszú életűek. Nekem szinte csak az volt, van. Egyiken sem akadt soha semmi.
2019. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy van drága telefon, ami nekem is tetszik, de ha a zsebemben marad kb 200 kiló, az még jobban tetszik. Bár az anyagi helyzetedet nyilván nem ismerem, lehet, hogy neked egy Note 10 plus is aprópénz, nem tudhatom...


De ha nálad a "státuszszimbólum" faktor is jelentős, akkor válaszaimat tekintsd tárgytalannak!

2019. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálam a használhatóság szempont, és a tartósság.

Motorolám még nem volt.

2019. aug. 21. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig Motorolás voltam. Nálam már rég kialakult a márkahűség. Ár/érték arányban szerintem nagyon ott van a Moto. Meg én 100ezernél többet elvből nem adok egy telefonért. Ha játékhoz nem kell, szerintem másra mindenre jó.
2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tartósság tekintetében pedig kiemelkedő a Moto. Nekem a 20 év alatt egyszer sem kellett elővennem a garanciajegyet, pedig két év gyári gari van rájuk.


Szerintem fontold meg jól, és dönts belátásod szerint!

2019. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg, melyiket választottad!
2019. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül is az Iphone Xs Max lett. Néztem a Motorolát is, de nekem az túl hosszúkás.

Köszi a segítséget.

2019. aug. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!