Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tudok segitenenek?

Anonimuus8 kérdése:

Iphone tudok segitenenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,Bocsi az ekezet hianya miatt

Nem nagy tragedia es lehet elni nelkule de hihetetlenul ideges inkabb piszkal a dolog,

Tegnap elott azon hulyeskedtunk a baratnommel hogy insta videokat csinaltam rola es mindenfele hulye zenet raktam ala

Most pedig se ugy hogy storit csinalok se ugy hogy mar meglevo videot raknek fel nem enged zenet ala rakni instan. De meg a lehetoseg sincs hogy hogy zene videoval vagy nemtudom hogy volt ott.Se music semmi.vicc de komolyan.Tegnap elott meg hasznaltam.Ezren raknak fel storit mais ugy hogy zene bevan vagva.Nem is bantottam az instam azota (iphone xsmax)koszi elore is


2019. aug. 23. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi de ékezet nélkül értelmezhetetlen!
2019. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha tenyleg nem tudod ertelmezni akkor neked nagyobb segitseg kell mint nekem:)

Ha vicc volt akkor hatalmas ember lehetsz.Biztos te vagy a tarsasagod moka mestere:)

2019. aug. 23. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Te sem lehetsz értelmesebb a hatalmas problémáddal.
2019. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!