Iphone 7 megvegyem?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szerettem volna, most gyűlt össze végre az ára. De most elbizonytalanodtam, hogy megvegyem, vagy sem. Gyűjtsek még hozzá, és vegyek 8-at?
2019. aug. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Én egyiket sem venném. Nem azért mert IPhone (bár nekem azért sem kellene), hanem mert szimplán elavult mindkettő, pláne a 7-es. A 8-as meg nem tud annyival többet, amennyivel többe kerül. Ha csak azért kell, hogy elmondhasd hogy neked Iphoneod van akkor elég a 7es. De ahogy írtam, ésszerű szempontok szerint egyik sem.
2019. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Én pont most gondolkozom rajta, hogy lecserélem a 7esemet androidra.
2019. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még bizonytalanabb vagyok. :D
2019. aug. 23. 13:51
 4/6 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem válaszolókkal. Szerintem vedd meg. Stabil, megbízható, szép képeket csinál, minden fut rajta amire egy átlag felhasználó vágyhat. Még évekig jól fog működni, az összes frissítést le lehet tölteni rá. Lehet, hogy elfogult iphoneos vagyok, de szerintem még így is messze színvonalasabb, mint az androidok. Kompatibilisebb minden közösségi médiaval stb stb.
2019. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Kérlek magyarázd meg, mit jelent az, hogy kompatipilisebb minden közösségi médiával? Mit takar ez? Mivel tud többet a közösségi médiákkal kapcsolatosan mint egy android mondjuk? Nekem nincs 300 ezres telefonom, mégis minden fut rajta (pedig már 3 éves lesz), mindennel kompatibilis, stabil. Szép képeket lehet nem csinál, de az Iphone konkurense pont ugyanolyan szép képeket csinál vagy még szebbet fele áron. Miben színvonalasabb? Attól, hogy azt mondod ez egy Iphone? Már rég leáldozott neki, lehet, hogy 10 évvel ezelőtt tudtak innovációt mutatni, most viszont semmi olyat nem tudnak már amit nem egy konkurens, hanem egy huszadrangú márka ne tudna felmutatni. Abból a pénzből amiből egy már lassan 3 éves Iphone-t veszel, kapsz olyan Androidot, ami bőven tovább kiszolgál mint ameddig a 7-es Iphone kiszolgál, ami még max. 2 év, aztán több frissítés nem lesz. De nem lepődnék meg, ha már jövő nyáron vége szakadna a frissítéseknek. Szóval igen, elfogult vagy, nem is kicsit. Kompatibilisebb meg színvonalasabb--> ezek olyan szavak amik szépen mutatnak leírva, csak éppen alátámasztani nem lehet. Ez a valóság.
2019. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak rá kell nézni egy androidról feltöltött instagram storyra és egy iphoneról publikáltra. Van különbség. Vagy a Snapchaten készült képek minőségét egyiken és másikon. Tény, hogy jobb minőségű az iphone. Nem véletlen, hogy a social media influencerek nem egy Xiaomi Xy-t használnak az oldalaik manegementjére. Azon kívül, hogy trendi, többet is tud nyújtani ezeken a platformokon.
2019. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!