Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-zel mit lehet...

Nokia Lumia 610-zel mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Nem az internetet, hanem magát az internetes felületet nem akarja már behozni, ahová be tudnám írni az oldalak nevét.

Ha az Internet Explorerre megyek rá, már nem tölt be semmit rég. Először sms-es linkből lépkedtem be egy ideig, majd az Email beállítása menüben a Windows Livera menve a Windows Phone rendszer használati feltételeire, onnan is betöltötte többszöri próbálkozásra, de már onnan sem akarja.


Ilyenkor mit lehet?

Esetleg ha semmit, Messengert letölteni valahogy le lehet, vagy hogy legalább beszélgetni tudjak másokkal valahogy írásban?


2019. aug. 23. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem az a legkönnyebb, ha veszel egy másik telefont, ha megteheted. Már 30 ezerért lehet teljesen jó kis androidos telefonokat kapni. Nekem is volt Nokia Lumiám, nem láthatatlanban beszélek. Tudom, hogy milyen telefon. Egy idő után nekem már semmit se akart nagyon betölteni, konkrétan már csak sms-re és hívásra volt jó. Messengert azt azt hiszem Windows 10-esre lehet letölteni, szóval ennél a telefonnál ez már mindenhogy bukta szerintem. Mármint vannak más appok is, pl. Whatsapp, Viber, nem tudom, hogy azok mennek-e még a Nokia Lumiákon. Mindenesetre, előbb-utóbb bizony kell majd egy új telefon.
2019. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a pontos és őszinte választ, én is erre gondoltam!
2019. aug. 24. 00:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen még működik az Internet Explorer, bár dög lassú, mint mindig. Letölteni a Piactérről már semmit sem lehet. Abból tudsz gazdálkodni, ami van rajta. Kidobni azért nem kell, de én is lecserélném. Ennél még egy 10e Ft-os Blaupunkt is jobb (leszámítva pl. a fényérzékelőt, lehet, hogy az nem lesz benne).
2019. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!