Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítéses hiba,...

Szoftverfrissítéses hiba, segítség?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ma este a szoftverfrissítést, és mivel alacsony %-on volt, ezért felraktam tölteni mert ezt kérte. Ez oké, de visszajöttem WC-ről, azt látom ki be kapcsolgat, néha megjelenik a szoftverfrissítés töltőképernyő amikor bekapcsol, de lemerült.. Bekapcsolásra stbre nem reagál. Valaki tudna tanácsokat adni?

2019. aug. 24. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel tölteni. Ha le van merülve, akkor a kukázáson kívűl mást nem tudsz vele csinálni.
2019. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem lett volna okosabb dolog, ha az OP-rendszered típusát is elárulod?!


Win7-ből kiindulva bootoláskor nyomnék egy F8-at a bootmenü eléréséhez, majd kijelölném az "utolsó helyes konfiguráció"-t.

2019. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem részletezted ki a dolgot, de a tag -ek alapján LG telefonról van szó,vagyis android.Elég sok mindentől függ,hogy ki lehet e hozni a bootloop -ból vagy sem. Ha garanciás még akkor majd ott megoldják (mivel nem szoktak szenvedni nagyon vele,ezért általában alaplap csere van úgyhogy adatoktól sajna búcsút kell inteni). Ha nem garis,akkor meg kell keresni,hogy az adott típushoz van e valami unbrick megoldás (youtube on beírod hogy pl. LG g4 unbrick és amit ott dob,azt megpróbálod reprodukálni. Régen volt LG telefonom de abban volt download mód, amíg az van elvileg javítható a szoftveres hiba. Ezt is keresni kell, pl. lg g4 download mode de amúgy tipikusan a power gomb+hang le együttes nyomásával jön be. De ez is gyártmány és tipusfüggő tud lenni. Ha szfotverfrissítés közben megszünt a tápellátás akkor az nem jó. De szerintem ezt eleve is írja a frissítő,hogy legalább 50% os akkuval kezd el a folyamatot,vagy hasonlót. Ha semmi tapasztalatod nincs ilyesmiben,akkor inkább el se kezd. Vidd szervizbe. Ott ha lehetséges megcsinálják néhány ezer huf.-ért. szerintem 10 ezer alatt lesz.
2019. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Töltött telefonnal kell nekiállni, mert a műveletek alatt nem szükségszerűen működik a töltés. De hát ezt tudod, hisz kérte, hogy töltsd fel. Nem ismerem az Lg-ket, de a legegyszerűbb ilyenkor kábelen rátolni egy gyári romot. Amit szintén erősen javallott töltött akkuval végezni :)
2019. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

kedves előző!


tag ek a kérdéshez: telefon, LG, szoftverfrissítés

2019. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

#2 vagyok:


Tehát miről is van szó?


Teló, vagy laptop? Mert amit írtál, az mindkettőnél lehetséges!

2019. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
A kérdés a telefonok kategóriában van, a keresőszavak között ott a telefon és lg. Tényleg, ez csak egy laptop lesz.
2019. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Telefon kikapcs, töltőre rátesz, vár, amíg feltölt, majd újra próbálkozik.
2019. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!