Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Samsung S6 Edge...

Kaptam egy Samsung S6 Edge telefont. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A Samsung felirat alatt megjelenik néha egy hajszálvékony piros csík, és ha egy kicsit megnyomogatom a Samsung feliratot recseg, ropog. Bátyám szerint ez gyári hiba. Valóban gyári hiba lenne? Vagy a tesztelők rontották el??
2019. aug. 26. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem gyári hiba. Bátyád csinált vele valamit. Szervízelni kell, a képernyőt kell kicseréltetned. (Persze ha van még valahol eredeti)
2019. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

ha nincs más akkor megpróbálnék egy gyári vissza állítást


[link]


valamit lehet tudni a telefon elő életéről?

2019. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gugu Gabor, tesztelefonnak használták,ezen belül a kameráját tesztelték meg ilyenek. Amikor kaptam a vérnyomásmérője alapbol nagyon össze volt karcolva :/ Azon is gondolkodtunk már, hogy leejtették vagy ráütöttek vagy valami
2019. szept. 27. 13:04
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem nagyon esélyes hogy kapott a telefon rendesen... mármint fizikailag biztosan.

Ezzel sajnos túl sok mindent nem tudsz kezdeni szerintem :/

HA ingyen volt oké, ha fizettetek érte akkor szerintem ott ne vegyetek még egyszer telefont.

2019. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!