Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál olyan telefon...

Telenornál olyan telefon vásárlása ami nincs a listán?

Figyelt kérdés

Meghoszabbitanám az előfizetésem, de ami tetszene telefon nem kapható ott. Régen volt olyan, bár az Telekom hogy más telefont is lehetett ott vásárolni.

Vajon manapság erre van esély? LG v40-ről lenne szó. Köszi


2019. aug. 27. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a Telenort kellene felhívnod.
2019. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Órákat várattak, nem kapcsoltal.senkit, bemenni nem tudok a héten. Ez az oldal pont az ilyen szerencsétleneknek van mint én. Azért köszi :)
2019. aug. 27. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Ami a listán van, az vásárolható, ennyire egyszerű.

Ami volt, az már nincs, elfogyott, nem vásárolható.

Egy ember kedvéért nem fogják a beszerzést mozgosítani, arról nem beszélve, hogy nem egyesével szokták a telefonokat venni, hanem raklap számra. Szóval a válasz egyértelmű nem. Ne hívogasd őket, ne akarj hülyét csinálni magadból.

2019. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg kártyafüggetlenül? Úgy sokkal olcsóbb, mint szolgáltatónál, előfizetéshez elég csak a sim kártya is! Ráadásul áruházban is tudsz részletre venni, ha ez a gond, például Tesco, Auchan, Euronics, viszont a Media Markt-ot nem ajánlom, ha részletre akarsz vásárolni!
2019. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magas előfizetésem van munka miatti, így telenornál nekem olcsóbb, pl a p30litet ingyen kaptam volna meg de huaweit nem szerettem volna. Végül S10 lett, bolti ár alatt minimálisan de biztosítással már ugyanannyi, nem vártam a kalcoslásra.. örökké valóság.. köszi a válaszokat :)
2019. aug. 28. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!