Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telfonomonomra került egy...

A telfonomonomra került egy vírus, tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma reggel feltűnt a naptáramban egy új esemény aminek a szövege: Your iPhoneXs is ready for Pick up. Near you: itt egy link ami nem látszik és terészetesen nem nyitottam meg.

Nem néztem vírusos oldalakat, mindössze egy google keresést és egy dalt a youtuberól nyitottam meg mielőtt feltűnt volna a telefonomon ez az esemény.

Ha valaki tudna segíteni hálás lennék.



2019. aug. 27. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Valószínüleg valahogy az e-mail címemhez kapcsolódik a vírus, mert a tabletemen is ugyan azzal az e-mail címmel vagyok bejelentkezve a naptárba és most már ott is megjelent.
2019. aug. 27. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
ereszd rá a vírusirtót
2019. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
2019. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyári visszaállításokat csinálj.
2019. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Aki tud olvasni, az láthatja, hogy a gyári visszaállítás ezen nem segít, csak megszívatnád magad, a felesleges munkával.
2019. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Én megnyitottam a linket és ma délelőtt át is vettem az iphonet. Teljesen ingyen volt.
2019. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!