Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a Huawei megint szórakozik?

Most a Huawei megint szórakozik?

Figyelt kérdés
Nekem egy Huawei y6 2018 telefonom van és az utóbbi 2 napban hirdetéseket ad be(telejes képernyőseket) a kezdőlapon a YouTube-on és minden egyéb app felett is. (Minden témában ad hirdetés : Házvásárlás, szépség ápolás. kaja... stb) Most a telefonomon van valamilyen vírus vagy egyéb alkalmazás teszi ezt? Esetleg veletek is előfordult hogy kiad hirdetést?

2019. aug. 5. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen az én telefonom is. Hirdetés egy darab sem.
2019. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok egy újratelepítést hátha segíthet
2019. aug. 5. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Malware, azaz kéretlen program lesz a ludas. Valamit feltelepítettél, gondolom kalózkodtál.

Szedj le egy malware irtót, mondjuk Malwarebytes-t, egyből kidobja melyik app az.

2019. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is ez a probémám meg még 2 huaweies ismerősömnek. Nem tudjuk mi van, keresem megoldást. Ha megtaláltam írok. Ha találsz valamit te, akkor megkérlek szépen, hogy írd le.
2019. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Előző válaszoló vagyok. Megtaláltam úgy tűnik a megoldást. Ezek neve "pop up ads" és egy alkalmazás okozza. Töltsd le a "popup ad detector" nevű alkalmazást és az szépen megmutatja neked, hogy melyik alkalmazás okozza. Le törlöd a reklámokat okozó alkalmazást és meg van oldva a probléma :)
2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!