Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple-nek hol vannak a...

Az Apple-nek hol vannak a különkiadásai?

Figyelt kérdés

Régen szinte mindennek volt különkiadása, és ilyen különleges szériája, amit ugyan úgy meg lehetett venni. Ugye az Apple-nek is vannak különkiadásai?!

Hol lehet ilyen különlegességekhez hozzáférni, bármelyik technikai kütyük terén???



#technika #különkiadás #speciàlis kütyük
2019. szept. 1. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Special edition & Limited edition
2019. szept. 2. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé érthetetlen a kérdés😕 Mit értesz speciális kütyü alatt?
2019. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Mobilokból volt a Product Red sorozat, vagy volt iPod-ból U2-Edition, vagy a Watch-ból a Nike-edition, de nem, egyáltalán nem volt jellemző az Apple-re ez a fajta marketing, és most sem az.
2019. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es igen, pont ilyenekre gondoltam. Azért a product Red az eléggé ütős darab, megnéztem, s nagyon tetszett.

Amúgy abból jött a kérdés, hogy láttam egy műsort (már nem mai) amiben egy nagy holografikus teremben forgattak egy műsort (Obscura Digital) és ott az egyik vezetőnél volt egy iPhone Air, amiről azon kívül sehol nem hallottam. A csávó azzal vezérelte a holografikus megjelenítőket, valami távirányító funkcióval. Nagyon pöpec volt, ez is biztos csak Amerikában jelent meg, valami spéci embereknél. De ajánlom nézzetek utána az Obscura Digital-baj, mert nagyon profi csapat.

2019. szept. 3. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!