Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenét rakni a...

Miért nem tudok zenét rakni a Sony Xperia m4 Aqua telefonomra?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy 32 Gb-os SD kártyát és végre akarok több zenét rakni a telefonomra de az a gond, hogy az Xperia companion segítségével annál a résznél hogy "Zene az Xperia készülékre" nem jutok semmire.Amikor kiválasztom hogy mit akarok rárakni akkor a töltödési csík nem mozdul vagy csinál semmit és később kiírja hogy hiba történt a fájlok másolásakor. Azt is probáltam már hogy USB segítségével rárakom az SD kártyára a zenéket de ott is a töltödési csík nem csinál semmit megáll konkrétan.Még a telefon belső tárolójára sem engedi mert ott is ugyanez van. Mi lehet a probléma?

2017. máj. 14. 02:01
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Rakd be a microSD-t egy kártyaolvasóba és azt dugd rá gépre.
2017. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan port a gépemen :(
2017. máj. 14. 11:02
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Pár száz forint egy usb-s kártyaolvasó.
2017. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én hülye elfelejtettem hogy adtak hozzá egy adaptert is. De azt nem tudom hogyan kéne a PC-mhez csatlakoztatni.
2017. máj. 14. 12:42
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Gondolom, USB adaptert kaptál. Bedugod egy szabad USB portba.


Az eredeti kérdésre: ha nem a Companionnal próbálod, hanem simán az MTP-vel, akkor is ez a helyzet? Driverek rendben vannak? Újratelepíteni próbáltad? Másik kábellel, másik -lehetőleg alaplapi- portban is ugyanezt műveli?

2017. máj. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már mind1. Vettem egy sd kártya olvasót és azzal tettem rá zenét. Olyan olvasó amibe az idézőjeles adaptert kell rakni. De azért köszönöm szépen a segítséged! :)
2017. máj. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!