Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Androidos telefonok utolért...

Az Androidos telefonok utolérték már az iPhone-okat az érintési reakció gyorsaságában?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan cikkeket, hogy az Android soha nem fogja ebben utolérni az iOS-t, de azért látható hogy az utóbbi években az Androidos telefonok többet fejlődtek, mint az iPhone-ok.

2019. szept. 3. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindig is előtte voltak.
2019. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijelző technológiát használva is (pár éve) Android IOS előtt volt, most nem tudom, mi a helyzet. Ismerőstől ekértem Android telefonját (középkategóriás Samsung) nem tapasztaltam eltérést (nekem iPhone Se az első érintős telefonom azóta nem volt még más).
2019. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Már régóta mindenben jobbak az andriodosak. Egyedül még az árukat nem sikerült elérni.
2019. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is iPhone SE-m van, valamint egy Huawei P20-as. Gyors a P20 is, tökéletesen működik, de az SE közvetlenebbül reagál az érintésre. Egy ikon megnyomására, a billentyűzeten való gépeléskor, vagy akár a térkép programban való görgetésre, stb. Itt századmásodperc különbségekről lehet szó, de érezhető. Pedig az iPhone SE két évvel régebbi telefon.
2019. szept. 3. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Az itt emlegetett kijelző minőség ez esetben nem sokat számít, itt a szoftver az, ami lényeges (a MacBook-om touchpad-ja macOS-en világbajnok, Windows-on meg egy hulladék).


Nekem ezer éve nem volt már droidos mobilom, de ahogy elnézem a kollégáim telefonjait, igen, van olyan típus, ami van olyan jó (ha nem jobb).

2019. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!