Samsung galaxy A70?

Figyelt kérdés

Ha selfiet készítek, nagyon homályos képet csinál. Messziről meg úgy ahogy működik a kép stabilizátor, de ha pl közelről csinálnék képet (szem, stb) teljesen homályos. A kamera megvan tisztítva, az nem lehet gond.

Kérem aki tud segítsen, hogy tudnék ezen javítani.


2019. szept. 3. 13:04
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Legyenek jó fényviszonyok és ne legyen 15 cm-nél közelebb a telefon. Nekem is ilyen,nem túl jó telefon.
2020. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az A50 is ilyen, ráadásul a főkamerája! Van, hogy csak azt látom, játszik az élességgel, de sokadszori próbálkozásra sem találja.
2020. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elolapi kameraban nincs fokusz. Ha homalyos a kep, akkor tul kozel van a telefon (tapasztalat)
2020. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, MediMarktba is sajnos az összes A70 el és A50 el is ezt tapasztaltam, így nem látom értelmét szervízbe vinnem. Csak azt érném el, hogy hónapokig nem lenne telefonom.
2020. jan. 16. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!