Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől karcolja a telefon...

Mitől karcolja a telefon 4sarkát a ráhajtható tok?

Figyelt kérdés
Van ugye a telefonra ráhajtható tok, 4oldalt műanyag rész fogja a telefon 4 szélét, azonban idáig minden telefonomat sértette ott a tok. Van valami megoldás erre hogy ne sérüljön a telefon 4sarka?

2019. szept. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A tok, és a kijelző közé szorult por karcolja, a jól átgondolt tokoknál gondolnak erre, a többi meg vicc.
2019. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A samsung saját gyártású 13ezres clear view tokja is ezt csinálta, a 2000ft-os kevésbé, tehát nem értettem hogy mi okozhatja, de így meg is van.

Van ennek a toknak hátránya is, ha leesik és sarkot ér szinte 100% hogy a tok felsérti ott. Nyilván jobb mint ha betörne bármilye, de a szilikon úgy néz ki nem okoz ilyeneket.

2019. szept. 3. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen Samsungról van szó?


Nem először fordul elő, hogy gyári tokkal is megesik ilyen probléma. Anno az S6 szériából volt nagy botrány.

[link]

2019. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
S8+ volt, rommá karcolta a sarkait sajnos.
2019. szept. 3. 21:38
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az A70-emen a tok fedele ugyanígy mikrokarcokat okozott a telefonom kijelzőjén, bár az nem gyári. Anno volt a gyári tokokkal ilyen gond és egyszer ingyen cserélték a kijelzőt.
2019. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is, jobban megnézve a telefon sarkait plusz a sarkoknál a kijelzőt marta meg. Viszont ez gyári clear view volt, az s6os történetről tudok azthittem tanultak belőle :D ugylátszik inkább szilikont kell használni. Nem értettem én sem egy tok miért marja a festéket.
2019. szept. 4. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:

"ugylátszik inkább szilikont kell használni"


Én jobban szeretem a kemény hátlapos (üveg/plexi) - keményebb TPU oldalú tokokat. A szimpla szilikon tokoktól irtózom nagyon, a kinyithatósak meg szimplán nemigen jönnek be.

2019. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!