Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A galaxy a70 jobb telefon,...

A galaxy a70 jobb telefon, mint egy galaxy note 4?

Figyelt kérdés
Megéri átváltani több év használat után egy akkori flagshipről egy jelenlegi midrange telefonra?
2019. szept. 4. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha akkor készült volna az A70 mint a Note 4 akkor a világ legjobb telefonja lett volna. Manapság alsókategóriába tartozik már a Note 4. Az a70 közép-felső.
2019. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A Note 4 egykor újonann csúcskategóriás telefon volt, jelenleg újonann az A70 pedig a középkategória teteje, de nem ez számít, ahogy az évek múlásával változik a hardveres trend, úgy a besorolás is! Bár a Note 4 kijelzője még mindig jobb, és tud QHD-szelfivideókat, de ez abszolút édeskevés, ezeken kívül az A70 mindenben fényévekkel jobb! Kétszer-háromszor erősebb hardver, a legfrissebb szoftver, illetve a tárhely és akksi is dupla kapacitású, mindenképp megéri cserélni! Én is ilyet készülök venni a jövő héten! :)
2019. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%

Nekem a70-esem van már több mint egy hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve.


Note 4 pedig egy, a maga idejében záslóshajóként üzemelt telefon volt, ami manapság sajnos már NEM kap szoftverfrissítést, illetve nehéz jó állapotút találni.

2019. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
A70-em van már több hónapja, nekem tetszik, de vannak hibái. Mondjuk én a nagy kijelző miatt vettem ilyet, meg az akksi miatt, elég jól bírja. Én erre lecserélném a régit.
2019. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen hibakra gondolsz?
2019. szept. 7. 08:46
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%

Hát pl. a Bixby AOD-n nem működik, a Samsung szerint meg kellene mindenképpen és szervizbe is kellett vinni emiatt, de továbbra sem működik.

Ha a kettős érintéssel való kijelző felébresztés be van kapcsolva, akkor telefonálás közben állandóan kiold a kijelző, Samsung elismerte a hibát, a proximity szenzor működését felülírja és az arc mozgását kettős érintésnek veszi.

A clear view toknál az előlap nagyon nehezen érzékel érintést, karcolja a kijelzőt.


Persze ezek olyan hibák, amik felett el lehet menni, attól még jó telefon szerintem, csak ezekkel nem árt tisztában lenni.

2019. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Joell ***** válasza:
Szia.háát...mèg a note 5nel is jobb..mindenkepp frissebb...a note4 talan meg a kozep kategoria aljara de lassan az also szegmensbe sorolhato..nem rossz telefon ha talalsz egy megkimeltet...de a legujabb programok jatekok mar teljes stabilitassan nem biztos hogy futni fognak..
2019. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az kimaradt, hogy az ujjlenyomat olvasója elég gáz, lassú is meg sokszor nem érzékel, főleg sötétben nem működik jól, ezt mondjuk nem tudom hova tenni. Alapból nem vagyok kibékülve a kijelzőbe épített leolvasóval.
2019. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkíméltet? Joell, a kérdezőnél nem vételi opció a Note 4, olyan van most Neki, csak azt kérdezi, hogy megéri-e lecserélni A70-re!
2019. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 5 évig használtam a note 4-emet amit nagyon megszerettem. Viszont idén nincs pénzem megvenni a note 10 plus-t és igazából szerintem fölösleges lenne számomra úgysem használnám ki a tulajdonságait. A note 4-ről annyit csak, hogy sosem hagyott cserben és még 5 év után is a gyári akkumulátorral működik, igaz nagyon sűrűn kellett az utóbbi időben tölteni. Az a70-et azért is választottam, mert óriási akkumulátora ezáltal pedig hosszú készenléti ideje van. Pár napja megvásároltam és nem csalódtam eddig. Hogy 5 évig bírja-e majd, mint a note 4-em? Kétlem. De ha már 3 évig segít a mindennapokban akkor emelem kalapom, mert mégsem egy közel 400.000 forintos árcédula lógott rajta és a social media appokon kívül és egyéb jegyzetelések stb. nem használom másra kivéve filmek nézésére ugyanis a hatalmas gyönyörű kijelző magával ragadó. Bár erre nem feküdnék vagy ülnék rá véletlenül mint anno a note 4-re. Az biztos, hogy ez pikkpakk összetörne, mert hiába a prémium illúzió, a kijelzőt védő üveget leszámítva az egész műanyag.


Az antutuban 89000 ponttal vizsgázott a note 4 ami egy 5 éves telefontól szerintem nem annyira vészes, az a70 pedig első neki futásra 168.000 körül.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 11. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!