Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefon való nekem...

Milyen okostelefon való nekem kb.100-120 Ft-ig? Jelenleg nyomógombosom van, de fejlődni kell. Nem tudom, hogy milyen op rsz-t szeretnék, a típust sem igazán. Eddigi telefonjaim Sony-k voltak, messzemenően meg vagyok vele elégedve.

Figyelt kérdés

Amit szeretnék, hogy tudjak alkalmazást letölteni, netezésre, olvasásra, esetleg filmnézésre, szeretnék térképet, talán gpst, komfortossá szeretném a telefont. Amire nincs szükségem: közösségi oldalak, játékok, zenét sem akarok letölteni a google playből. Frissítsen magától vagy legalábbis jó lenne, ha nem nekem kellene bajlódnom vele.

Ha kb. ennyit mondok a boltban, akkor tudnak javasolni telefont? Vagy mit javasoltok még, mit kérdezzek? Aztán alszok rá pár napot és megveszem.



2019. szept. 4. 15:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kamera is fontos, mert szoktam fényképezni, de nem profi szinten, hanem kirándulásra, teszveszre.
2019. szept. 4. 15:40
 2/17 Szirty ***** válasza:
0%
Nem fog beleférni ekkora költségvetésbe... :)
2019. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

legfeljebb lemondok a gps-ről, frissítem magam, a filmnézés hiánya sem annyira probléma, szóval tudok engedni az igényeimből. :))

Ha ez sok 120-ért, akkor mit tudnak a 60-70 ezres mobilok?

2019. szept. 4. 18:43
 4/17 anonim ***** válasza:
De igen, vannak nagyon szuper telefonok, 70 ezerig Xiaomi Redmi Note 7 (4/128 GB), viszont 120 ezerig a Samsung Galaxy A70 brutáljó! Bár a kamerája csak elfogadható szintű, de amúgy összeségében egy sokfunkciós telefon, erős hardverrel és nagyon szuper ár-érték aránnyal, esetleg még a Xiaomi Pocophone F1 is ugyanilyen!
2019. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi 9t
2019. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat, jegyzetelek.

A samsung galaxy a70 kamerája csak elfogadható minőségű - ezt nem teljesen értem. Egy drága mobilnál ezzel nem törődnek? A kamera elég fontos, ahol nem, akkor legyen az a telefon a legolcsóbbak között - gondolom én.

Kártyás telenoros vagyok, ezen nem változtatok, megnézem az általatok ajánlottakat online.

2019. szept. 5. 05:55
 7/17 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Én is Telenoros vagyok, és mindenképp megtartom a számomat, csak a kártyát kell a jelenlegi micro-ról nano sim-re cserélni, mivel én is Galaxy A70-et veszek a jövő héten, kártyafüggetlenül! Nekem is fontos a jó kamera, és azért annyira nem rosszak a képek, nézd meg Te is a tesztfotókat a Mobilarénában, azon kívül szerintem összességében nagyon szuper telefon, videózásban pedig elég brutális az 1080p @ 240fps !
2019. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. köszi a mobilarénát, nem ismertem. Megnéztem a tesztképeket, nekem tökéletesek. Gondolkodom még a Samsung Galaxy a70-en, mert azért én kisebbet szeretnék, de nem vetem el, mint lehetőséget.
2019. szept. 5. 17:20
 9/17 Alex Fly ***** válasza:
Az általad megadott árkategóriában sokak szerint a legjobb vétel az LG G7.
2019. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szirty ***** válasza:
20%
Százhúsz forint biztos elég lesz?
2019. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!