Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 7 telefont...

Megéri iphone 7 telefont venni használtan?

Figyelt kérdés
Max 75-80ezret szeretnék rákölteni. Meléri ennyiért használtan telefont venni?

#iPhone #iPhone 7 #használt telefon vásárlás
2019. szept. 4. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használtan sose vennék telefont, na de amennyibe egy iPhone 7 kerül... van más választás, ha mindenképp ilyet akarsz?
2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves, milyen esztétikai hibái vannak, nem-e lopott, akksija mennyire van leharcolva. Kinek volt még a kezébe (talán alkoholista használta?). Ezért nem szabad használt telefont venni. Vagyis hát nem éri meg. Jobb a gyengébb de új mint a használt de erősebb, mert ki tudja a telefon min ment keresztül.
2019. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ennyiért egy 32 gigásat kapsz maximum

de egy kicsit karcosabb állapotba lévőt

nekem is iPhone 7 van

énis használtan vettem de megbizható gsm ből

mai napig egy fürge készülék , nem is tervezek váltani mert minek

2019. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyit akarsz költeni rá, akkor ha nem is megéri, de nem lesz más választásod. Én csak akkor vennék használtan telefont, ha pontosan ismerem az előéletét. Vadidegentől, vagy gsm boltban (még rosszabb) biztosan nem.
2019. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Hát, ennyiért már egy új telót is lehet kapni ami jobb ráadásul.
2019. szept. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!