Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Full Glue üvegfólia. , van...

Full Glue üvegfólia. , van valakiknek ilyen?

Figyelt kérdés
Ez elvileg egy olyan fólia, amihez jár egy ragasztó folyadék, illetve egy mini UV lámpa...Gondolom be kell ragasztózni az üvegfóliát, majd fölé tenni a lámpát és -UV-ra megszárad...Valaki próbálta már? Hogy szedem le utána sérülés mentesen?
2019. szept. 5. 11:31
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Íme a felrakás tutorial.

https://www.youtube.com/watch?v=t2cTZ7yoZKY


Azért hozzátenném, miután már párszor csináltam, ez csak a mesékben meg James Bondnak megy iylen simán. Garantálom, hogy tocsogni fogsz a lében, a hangszórót a beázás ellen leragasztó fóliácskádat le fogja oldani a folyadék, a ragasztós ujjadat hozzá fogod uv-lámpázni a fóliához, plusz még a lábujjaiddal is nyomni fogod uv-lámpázás közben, hogy sehol ne legyen buborék.


Én azt mondom, mindig dupla csomag fóliát rendelj, első úgyis el fogod qrni. :D

De ha ügyes vagy, a végeredmény klasszisokkal jobb, mint a sima öntapadós.


Az eltávolítás már kényelmetlenebb, a fólia lehúzása még nem nehéz, de a ragasztómaradványokat gyakran körömmel, Cd-tokkal stb. kell lekaparászni az üvegről.


Ha síküveges telód van, nem lesz gond, de az íveltekre feltenni, hát még ha az üvegfólia kicsit görbe is, hát, én oylat is káromkodtam közben, amilyet nem is tudok.

De megérte a szenvedést.

2019. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!