Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki használja már a Samsung...

Aki használja már a Samsung Galaxy Note 10 Plust mondana véleményeket? Ha valakinek 10 éve mindig iPhoneja volt hozzátud szokni az androidhoz?

Figyelt kérdés
Így maga a telefon tetszik az ára is jelentősen kedvezőbb mint az idei nagy iPhonenak lesz majd csak tartok az androidtól.
2019. szept. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Hát én a helyedbe maradnék iphonenál. XI Max-ra cserélném a mostanidat. Mondjuk azt se írtad miről váltanál, így nem tudjuk megmondani azt, hogy megérné-e a csere.
2019. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8-ról de semmiképp sem a kisebbre hiszen a kijelzőt már ezen is kicsinek érzem.
2019. szept. 6. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as utáni iPhone-oknak már csak nagyobb kijelzőjük van.


Szerintem át lehet állni. Én például Sonyról, sotck androidos Nokiára, majd Samsungra váltottam. Teljesen más a kezelőfelület, de meg lehet szokni könnyedén. Én a helyedben váltanék.

2019. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom, de jópár éve használok Galaxy S szériás telefonokat, most épp egy S8 Plust Kora ellenére nem laggol, egy alkalmazás futtatásával sincs problémám, jól fényképez, az üzemidő egy napot bőven kibír, néha másfelet is. Jó készülékek, teszik a dolgukat szó nélkül, és soha nem éreztem, hogy a telefon korlátozott volna valamiben, amit szerettem volna csinálni. Épp ellenkezőleg, meglepően sokmindent el tudtam rajta végezni. Akár egy pendriveről adatot lementeni, vagy rátenni, kényszerhelyzetben szöveget szerkeszteni, stb. Ügyes telefonok az S és Note szériás Samsungok, szerintem érdemes váltani, hidd el, elégedett leszel. Ha belegondolsz, akkor sok előnye van az iPhoneval szemben. Például a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó, a Stylus, az ár, a Plus modell bővíthető tárhelye, valószinűleg jobb üzemidő, és nem utolsósorban a Samsung Dex. Talán épp ez és az S Pen miatt jó több dologra, mint a legtöbb más telefon. Az iPhone ugyan jó, de ha belegondolsz, mivel nyújt többet, mint a konkurencia? Jobb kamera? De hisz a konkurensek kamerája is nagyon jó. 0,4 másodperccel gyorsabban induló játékok? Ugyan már, kinek tűnik ez fel? Kijelző? szintén partiban van a Samsunggal, de nem mondanám, hogy jobb. Sokan szokták ilyen helyzetben hajtogatni, hogy "IOS". De mi olyat tud az IOS, amit egy jó Androidos készülék nem, és ami valóban hasznos funkció a mindennapokban?
2019. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!