Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztem az okostelefonok...

Elvesztem az okostelefonok piacában?

Figyelt kérdés

Heló! Én pár éve már rendszeresen követem az okostelefon piacot, nagyjából az elsőt 3 éve szereztem be. Akkor egy alsó kategóriás samsung j3 2016 meg is felelt az okostelefonok felismeréséhez, mivel nem akartam drága készüléket. Egy éve cseréltem le, mert lelassult, illetve kevés tárhellyel rendelkezett. Vettem egy a5 2017-et amivel sajnos problémáim lettek.


Az eladók nem mondanak semmilyen érthető dolgot, és megfogadtam, h én döntöm el mit veszek, de ezt a telefont rámsózták. Tulajdonképpen szerettem, de másfél év használat után már visszasírom valahogy az előző telefonomat.


Szeretnék nyáron egy újat venni, de szerintem nem alsó kategóriából, mert szeretném 4-5 évig ugyan azt a telefont használni. Iphone 7-8 szimpatikus, ti mit ajánlotok?



2019. szept. 6. 18:12
 1/3 szántóvető ***** válasza:
100%
"Iphone 7-8 szimpatikus, ti mit ajánlotok?"-akkor semmit.ha ájfont akarsz akkor ilyet is fogsz venni.egyébként droidosat ajánlottam volna,de nem mondom meg hogy milyet mert úgysem számít már.
2019. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha iPhone kell, akkor csak a 8-ast tudom ajánlani.

Ha droidosat, akkor Xiaomi Mi 9-et, vagy One Plus 7 Pro.

Persze az is kérdés, hogy mennyit szánsz rá?

2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha iPhone-t, akarsz akkor minimum 7, de 4-5 év miatt felesleges iPhone-t venni. Ennyit bőven kibír egy androidos telefon is, ha jót választasz. Nekem Galaxy A50-em van, és nekem totálisan megfelel, pedig elég sok appot használok.
2019. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!