Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívogatnak Monacoból?

Miért hívogatnak Monacoból?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy lenne-e összefüggés,de tegnap használtam a Dao pay-t fizetésre,(ami rendben volt,mert akkora összeget vonzott le amennyit kellett,nem többet) azóta viszont 3 hívásom is volt Monacoból 3különböző telefonszámról a hajnali órákban.

Nem hiszem,hogy lenne összefüggés,mivel ismerőseim is használták már,és nem tapasztaltak hasonlókat+emellett bécsi székhelyű,ami megint kizárja.

Csak egy megcsörgetés az egész,a telefonom még ki sem jelzi,hogy hívnak,de már megszakították a hívást,és már csak a nem fogadott hívások között látom.

Kicsit aggaszt ez az egész,valakinek ötlet?vagy majd leállnak vele,egyszerűen csak az én számomat “dobta a gép”,és azért akarnak velem ilyen szorgosan kapcsolatba lépni?


(A telefonszámok +377-el kezdődnek)



2019. szept. 8. 08:46
 1/7 A kérdező kommentje:
(Talán még ezt fontos megjegyezni,hogy a Dao pay-os szám magyarországi szám volt,ezért látok kevés esélyt az összefüggésre)
2019. szept. 8. 08:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Most válaszoltam egy másik kérdésre, ahol ugyanezt kérdezték. A férjemet is hívta az előbb egy +377-es szám. Ne foglalkozz vele, csak ne vedd fel.
2019. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pitypang777 válasza:

Engem is hívtak ma hajnalban!


[link]

2019. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Borzasztó egyszerű, azért csörget röviden egy automata (szélhámos szoftver, nem ember!), nehogy fel tudd venni, viszont arra vár, hogy kíváncsiságból visszahívd a számot.

Akkor kezdődik a szívatás. Még olyan szemét trükkök is vannak, hogy a szoftver felveszi, de rögtön bead egy csengetési hangot, amitől te azt hiszed, hogy még mindig csak kicsörög és békésen vársz.

Közben már él a vonal, szívja le az emelt díjat a számládról.

2019. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, azóta értesültem róla,hogy nagyon sok embert hívogatnak, az ismerőseim is háborognak faceboookon.
2019. szept. 8. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
A legegyszerűbb magyarázat a wardialing...
2019. szept. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!