Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivogatnak egy telefonszámról,...

Hivogatnak egy telefonszámról, de nem szólnak bele?

Figyelt kérdés
Ha visszahívom nem veszik fel. titkositva van. Honnan tudjam meg hogy kié?
2018. aug. 22. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tiltsd le a hívás és sms-fogadást tőle.
2018. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

igen ez oké, csak nagyon kiváncsi lennék ki az..

De ha nem megy akkor ez lesz..

2018. aug. 22. 14:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Gép reklám, egyszerre nagyon sok számot hívnak fel.

Aki elsőnek veszi fel azzal beszélnek.

2018. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha titkos, akkor nem tudod meg. Telefonos értékesítők csinálják ezt újabban. Tiltsd le a számot.
2018. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73 éves anyámat hívogatta valaki valamelyik nap ugyanígy. Csakhogy őt vonalason. Neki se szólt bele senki, pedig hívták már vagy ötször. Azóta se tudjuk, ki volt az. Szóval nem biztos, hogy valamelyik exed, vagy nem tudom, mire gondolsz. Pont 1-2 hete történt vele ugyanez.
2018. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még annyit, hiába hallózott, hiába mondogatta, kivel beszélek, stb., stb., a vonal nem szűnt meg, ő tette le. De ezt eljátszották vele többször is.

Őt is ugyanígy beparáztatta, hogy ez mi lehet. Reméljük, nem jön valami hatalmas telefonszámla.:)

2018. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Már eleve az az illető aki titkosított telszámról hív bárkit is, jellemgyenge, sunyi, és alattomos. Pont ezért alkalmazza ezt a módszert:D Én pont ezért nem veszem fel és már a megfelelő kategóriába is kerül az illető.
2018. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem nemrégiben volt naponta kb 50 hívásom, mind különböző számról, de mind vagy az Egyesült Királyságból, vagy Észtországból, kb fele-fele arányban. Most mindkét ország teljesen blokkolva van nálam. Aztán egyszer csak abbamaradt, ezt onnan tudom, mert a progi logolta a blokkolt hívásokat. Legelőször felvettem, mert UK-ban van néhány ismerősöm, de nem szólt bele senki. Viszont Észtországban tudtommal senki ismerősöm nem tartózkodik.


Hogy ez kinek, és miért jó, nem tudom. Talán valami lehúzás állhat a dolog mögött...

2018. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg vonalas szám van, aminél annak idején még a tiltott szám volt alapértelmezettként beállítva és az emberek nem veszik a fáradságot, hogy direkt átállíttassák a szolgáltatónál.

Tehát ez önmagában nem jelent semmit, aki pedig vállalkozó és az ügyfelei hívogatják, kénytelen felvenni minden hívást, hiszen ebből él.

2018. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Hogy ez kinek, és miért jó, nem tudom. Talán valami lehúzás állhat a dolog mögött..."

Pontosan arra játszanak, hogy valaki nem bír magával és visszahívja. Ott kezdődik a lehúzós játék. A jelek szerint pedig mindig vannak ilyen balekok, hiszen másképp nem érné meg az üzlet.


_____De itt a témában rejtett számról volt szó._____

2018. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!