Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Huawei P Smart vagy Huawei P 20.

A telefonon messenger, insta, tiktok meg pár játék lenne.



2019. szept. 9. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ezek közül P20
2019. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15%
Csak androidosat ne!
2019. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, megszólalt egy tipikus iPhone-fan, akinek vagy életében nem volt még Androidos a kezében, és alaptalanul lehurrogja, vagy csak a régi sz#rokhoz viszonyít!

A régebbi P Smart-hoz képest ugyanannyi pénzért az idei típus (P Smart 2019) jobb telefon! Ugyanebben a kategóriában a P20 Lite-nak nagyobb ramja és és nagyobb felbontású kamerái vannak 10 ezerrel többért, azon kívül a régebbi P Smart-tal van azonos hardvere! Viszont ha tényleg a sima P20-ról van szó, akkor nem értem az összehasonlítást, mert az már magasabb kategória, kétszer ennyi pénzért, erősebb hardverrel, így egyértelműen a legjobb!

Összességében szerintem 50 ezer Ft körül a P Smart 2019 a legjobb Huawei, persze egy ilyen "kilengő" ársávban kérdés, hogy mennyi a kereted egyáltalán?

2019. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3.

Szóltam én hozzád?


Eddig nem,de most fogok!

Hát képzeld voltak régi és új androidos telefonjaim, és képzeld számomra mind egy rakás fhos volt.

Nem légből kapott a véleményem.

Sok és jó szórakozást neked ezekhez a szharokhoz.

2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!