Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

A telefonon közösségi appok és egy-két játék lenne.

A felső határ max. 70-80 ezer FT.



2019. szept. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 7 (4/128 GB)
2019. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, vagy esetleg még Honor Play, nem véletlenül ilyen erős a hardvere, mert hivatalosan is egy olcsóbb gamer telefonnak tervezték! Bár a kamerája borzalmas, de gondolom itt most az nem lényeg, vagy esetleg képeket feltölteni?
2019. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Redmi Note 7
2019. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közösségi appok, akkor teszem hozza hogy a kamera kellene fog.

Ajánlom, nézz azért utána a redmi 7 mellett - amit írtak az előttem szólók- egy Samsung a40nek, esetleg vagy ha belefér (85 esetleg 90 körül lehet) az a50-nek. Tipikus Samsung - jó kijelző, szép kamera, jó processzor...

2019. szept. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samsung A kategóriából az újabbakat tudom ajánlani,de csak ha szereted az androidot és a telefont karban is tartod, a másik pedig huawei magasabb kategóriái, mate 20, 20pro, nem tudom milyen árban mozognaknezek, de a huawei hétköznapi használatra teljesen jó. Iphone-t nem nagyon találsz ilyen olcsón, pedig azok is jók es évekig bírják, de abból 7 alatt sem vennék, aztán ott vannak a samsung galaxy note és s kategória, nézegesd meg őket denezek jóval drágábbak, inkább a régebbieket nézegesd, amiket a többiek írnak xiaomi, sokat hallottam róluk hogy jók esetleg azt is ki tudod próbálni, de én mondjuk biztos hogy új telefont vennek nem használtat szóval én újonnan pl a samsung galaxy s8 vagy s7eseket tudom ajánlani, vagy note8 ha találsz 100ezer forint alatt. Nagy a választék, de ha gyűjtesz még egy kicsit akkor jobbat is tudsz venni, nyilván és azokat nem bánod meg. Az olcsóbb kategóriás telefonokat sajnos nem 5 évre tervezik ez tény, ha annyit kibír úgy hogy csak az aksival van gond akkor az mar nem rossz.
2019. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!