Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotify Prémium diákoknak?

Spotify Prémium diákoknak?

Figyelt kérdés

Szeretnék előfizetni a Spotify egyetemi hallgatóknak hirdetett Prémium csomagjára, de nem teljesen értem a részletes leírást.


"Amennyiben a Diákoknak szóló bevezető ajánlat időszakának lejártát követően Ön előfizet a Diákkedvezmény ajánlatra, az aktuális Diákkedvezmény ajánlat előfizetéshez tartozó első Kedvezményes időszakból (a Diákkedvezmény ajánlat feltételeinek meghatározása szerint) három (3) hónap levonásra kerül. Ennek értelmében kilenc (9) hónappal az adott előfizetés kezdetét követően ismét igazolnia kell, hogy Jogosult diákként jogosult a kedvezményre."


Ha jól értelmezem, akkor a három hónap ingyenes próbaidőszak végén levonják a havidíjat erre a három hónapra? Igazából erre lennék kíváncsi, mert a 2,49 Euró nem egy nagy összeg havonta, de a leírtak alapján én úgy értettem, hogy utána egyben ki kell fizetni, amit nagybetűkkel ingyenes próbaiőszaknak hirdetnek. Van köztetek olyan, aki ezt az előfizetést már hosszabb ideje használja, és ő is egy ilyen próbaidőszakkal indította az előfizetését?



2019. szept. 10. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elofizetsz, az elso 3 hónap ingeyn van viszont ha nem mondod le akkor automatikusan vonja a 4.honaptol a 2,5 eruot. Az elso 3 honapot nem szamlazzak ki.
2019. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!