Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
GMP16 nevű felhasználó kérdése:

IPhone 11 vagy iPhone XS?

Telefonvásárlás előtt állok, csak ez a két telefon jön szóba. Melyik a jobb, minden szempontot figyelembe véve? (Érvekkel, kérlek)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, telefon, mobiltelefon, okostelefon, iPhone XS, Iphone 11

szept. 11. 22:31  Privát üzenet  

A válaszok
Itt már a személyes igény vagy ízlés dönt szerintem. Nincs döntő szerepe annyira, nem tud többet annyival az iPhone 11 mint az xs. Helyedben én egy XS-el tok jól ellennék, gyönyörű kijelző, kamera, processzor kiváló (minek bele újabb, nem videót renderelgetsz/vágsz vele éjjel nappal nem?). Ízlésem szerint kicsit fura a kamera, kissé gyomorforgató a kinézet, és ha ez indok, akkor kevesebb eséllyel lesz baja a kameradnak is ha pl leejted ha XS-et választod. Külföldi tesztet láttam, ott ha jól emlékszem olyasmit mondott, hogy van hasonlóság az Xr-el, lehetne Xr 2. Ilyesmi érveket tudtam mondani, nem a legerősebb, de én az XS-et választanám. Ki van próbálva, nincs panasz rá (vagy nem hallottam) minden rendben van vele. Üdv egy Xr tulajdonos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 12. 00:36 Privát üzenet
csempéző vizipisztoy nevű felhasználó válasza:

Mivel ugyanannyi az ára, nyúlványa a 11-et venném.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 04:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jófogáson hirdetek egy iPhone 7-est, és random rámírt egy nő, hogy küldjem el neki, előre utal. Mennyire lehet átverés?
A jbl pulse 4 vagy az xtreme 2 a jobb?
Iphone-osok, hogy tetszik a 11? Tervben van? Mi nem tetszik benne? Mi tetszik benne? Szerintetek sok változás van az előző modellhez képest? (Ti is nyugodtan osszátok meg a...
Mikor mennek lejjebb az iPhone arak?
Ha az Apple oldalan olcsobb az ide ket csucs iphone akkor a szolgaltatok is azon az aron adjak majd?
Software vagy Hardware probléma?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!