Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-osok, hogy tetszik a...

Iphone-osok, hogy tetszik a 11? Tervben van? Mi nem tetszik benne? Mi tetszik benne? Szerintetek sok változás van az előző modellhez képest? (Ti is nyugodtan osszátok meg a véleményeteket, androidosok. )

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

én nem vagyok "iPhone-os"...X-em van, de csak mert eddig is iPhone-t használtam.


szerintem egy vicc...én elgondolkoztam rajta, hogy talán lecserélem, ha a kamerával dobnak valamit, de igazából csak pótolták azt, amit a konkurencia eddig is tudott, hiányzott az ultraszéles látószög...többi említésre sem méltó, legerősebb hardver, ki gondolta volna..minden évben erősebb nyilván. eluntam az egész keynote-ot.


viszont az új watch nem rossz...nem cserélem, mert s4-em van, de az always on kijelző hasznos volna...pláne egy amoled kijelzőn...nem értem, miért nem voltak képesek erre idáig. ez is csak ilyen pótlás, de mégis többet ér, mint az iPhone "újításai".

2019. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem XR-em van, azzal tökéletesen megvagyok elégedve! Valahol mondta az egyik külföldi angolul aki épp tesztelte (legalábbis a kezében fogta), hogy úgy nézi ki mint egy XR, lehetne XR 2.

Személyesen nekem nem tetszik a kamera, a kamera elrendezése. Kicsit gyomorforgató. De lehet ez is olyan, hogy amíg nem fogja az ember, nem látja, addig “juj de rossz, ez béna az béna, csúnya...” :D

Az előző kommentelőhöz szólva: van rajta ultraszéles látószögű kamera nem?? Vagy az csak a sima széles látószögű? Ami 0.5ös nagyítást ad..

2019. szept. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ja értelek!
2019. szept. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen azért írtam, hogy ennyi az újdonság, hogy ebben felzárkóztak a többi gyártóhoz :D
2019. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval: ez volt “A” legunalmasabb keynote, amit valaha láttam. Ez a cég valaha vezető volt innováció terén, most viszont csak a többiek után kullognak. A notch még mindig ott virít, nincs képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó, az 5G- ről mintha nem is hallottak volna...

Csak a Watchok voltak érdekesek, lehet, hogy beruházok egybe. (Bár ott is vigyorogtam egy jót, hogy 2019-re rájöttek, érdemes lenne beletenni egy iránytűt.)

Csak én hiányoltam (vagy aludtam át) a “One more thing”-et.?

2019. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 Ha kezded tapasztalni, vagy konkrétam észrevetted, hogy ez a multi dollármiliomos cég pofátlanul (, ráadásul a pénzedért) hülyét csinál belőled azzal, hogy ugyan azokat az eszközöket adja ki, csak "jobb kamerákkal, illetve kamera funkciókkal" (jelzem az S10 190.000 Ft-ért még az ő jobbjuknál is jobbat ad, mindkét téren), akkor miért veszed meg következő telefonként ugyan attól a márkától, az eggyel "jobb" eszközt? Mikor te magad mondod, hogy egy vicc... Miért nem váltasz következő alkalommal, miért olyan nehéz kiszakadni abból a körforgásból? (Jelzem, hogy Iphone-os voltam 4 évig, szóval nem úgy mondom ezt, hogy nem ismerem a mobilt.)
2019. szept. 11. 08:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok IOS ellenes, mert például az IPad (illetve annak változatai), mao napig vezetik a tabletek élét (mondjuk ki, hogy szinte az egyik legjobb eszköz ebben a műfajban), de telefon téren, hülyét csinál abból, aki megveszi.
2019. szept. 11. 08:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone 11 ugyanazt tudja, mint az S10e mínusz amoled, másfélszer annyiért. szívesen lennék újra iPhone-os, mert tetszett a rendszer, de ennyiért nem éri meg egyszerűen.
2019. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekesnek nem volt érdekes, de alapvetően elégedett voltam vele. Én nem vagyok hardverbzi (moderátorok figyelmébe: ebben a kontextusban ez a kifejezés _nem_ illetlen!) , és nem esek hasra attól, hogy +5 teljesen felesleges fícsört még valaki implementál egy készülékben, olyat, amire nincsen semmi szükségem. Ebből most az Apple egyet adott, a "slowfie"-t. Marhaság de a kölyköknek jó lesz :-)


A 11 jobban tetszik, mint a tavalyi felhozatal, kezdtem félni, hogy a továbbiakban is 4-5 új, egymástól alig különböző modellt állítanak ki, de nagyjából visszamentünk az alapmodell + "S" kategóriába (csak egy évben bemutatva).


Az is tetszett, hogy kihagyták a tök felesleges technoblablát (kivétel a 11 Pro), és már azt hittem, hogy Phil színre sem lép, sajnos nem sikerült megúszni :-) Mindegy.


Ennek ellenére én nem tervezek a 11-el. Nem mintha nem tetszene (nekem tetszik), egyszerűen nincs rá semmi szükségem. Többet nem ad, mint a 7-esem, az meg még mindig tökéletesen elég mindarra, amire használom, minden esetre jó látni, hogy van utánpótlás nem egy vagyonért, az elmúlt években ugyanis már pofátlanul drágák lettek, ebből most mintha egy kicsit visszavettek volna.


Az iPad jobban izgat (bár abból sincs túl régi, így nem hiszem, hogy mostanában kicserélném).

2019. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

1-es vagyok. nekem az ökoszisztéma az akadály. van apple tv-m, macbook-om és watch-om is. a watch nem működik androiddal, az apple tv-re nem tudom például máshogy rákapcsolni a telefont, csak Airplay-el.


ezek mellett a cuccaim 200 GB-os iCloud tárhelyen vannak, Apple Music előfizetésem is van, aminél tapasztalatból az androidos Apple Music alkalmazás egy rakás szar. :D


szóval sok ilyen kis apró dolog van, ami miatt gond a váltás, egyébként már rég vettem volna egy Huawei P vagy Mate szériát, mert köröket ver már évek óta az Apple-re, dehát ez van :D


egyébként valószínű már annyira nem is vonz ez a váltogatás, mostmár marad az X, ameddig tönkre nem megy.

2019. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!