Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes vennem,...

Milyen mobilt érdemes vennem, ha a cél az hogy a legolcsóbb legyen, de tudjon kezelni olyan szintű alkalmazásokat, mint pl. mol limo, banki alkalmazások bkk, forumok, jofogás, bitcoinos alkalmazások pl. electrum, localbitcoins vagy ép Inlock?

Figyelt kérdés
Milyen mobilt érdemes vennem, ha a cél az hogy a legolcsóbb legyen, akár használt is de tudjon kezelni olyan szintű alkalmazásokat, mint pl. közösségi jármű bérlés (az összeset, én 6-rol tudok) banki mobilhasználat (nem az összes banké, de több (fizetés sorszámhúzó, stb. ha van más) bkk futár, faceebook, néhány forum olvasása (index, it-cafe, jogi forum, stb. emailek fogadása, írása,jofogás, vatera, bitcoinos alkalmazások pl. electrum, localbitcoins vagy ép Inlock.  Utóbbi esetekben nem milliók mozgatásáról van szó, csak 10 000 Ft-ok, így elvileg nem kell valami eszeveszett nagy biztonsági védelem, ellenvéleményeket erről persze szívesen meghallgatok, vagy esetleg ezeknél több alkalmazásokat amiket érdemes még használni s ahhoz erősebb mobilt venni annál a mobilnál ami csak a felsoroltakat bírná el..
2019. szept. 22. 16:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
Találtam egy kedvező megoldást ez az én készülékem és a Sony ötvözete. Sőt ebben gyorsabb processzor van és kétszer annyi tárhely, mint az enyémben valamint a kamera is jobban tűnik, egyedül az akksi, ami kicsit kisebb, de a 3400 mAh egyáltalán nem rossz! Benne van az NFc támogatás is és az ára is az enyémmel egy kategória, szóval szerintem kipipálva minden szempont! Ő az: [link]
2019. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb ajánlható új telefon a Xiaomi Redmi 7, 40 ezerért.


3GB ram alatt nem érdemes nézelődni, nagyon hamar belassulnak. Nemsoká 4 giga lesz a minimum.

Ez a telefon 3 giga Rammal van felszerelve, tehát az abszolút minimumot nyújtja.


Aztán persze vannak olcsóbb telefonok is, akár ugyanennyi RAMmal, de azoknak mind van valami defektjük. Szar szoftver, szar összeszerelés, szar akksi... Ennek a Xiaominak viszont semmi problémája nincs 🙂

2019. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csakis iphone. Ha nem akarsz melyen a penztarcadba nyulni, ajanlok egy 6s. Tokeletes, megbizhato, jo kezelni.
2019. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!