Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vélemények?

Iphone 6s vélemények?

Figyelt kérdés
Karácsonyra egy ilyet szeretnék kérni,anya beleegyezett,mivel szerinte az én koromban nem kell okosabb/drágább telefon. Ez lenne majd ez első iPhone-om,csak kicsit félek,nehogy hamar elromoljon. Kibír 3-4 évet? Az aksi hogy bírja? Tárhellyel mi a helyzet? Gyorsan betelik? Sok kép fér a telefonra?(akár egy 32 GB-osra). Véleményeket várok róla.

2019. szept. 24. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Remélem azért tisztában vagy vele, hogy egy 4 éves mobilt szeretnél, és azzal is, hogy ez az ág milyen gyorsan fejlődik nem hogy évről-évre, hanem hónapról hónapra.
2019. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

32gb nek a felét a rendszer lefoglalja. Aztán jönnek az alkalmazások frissítése az is sokat lefoglal majd. Maradni fog kb 10gb szabad helyed. Sd kártyával nem tudod bővíteni tehát spórolnod kell majd a hellyel.


Egyébként jó telefon az ios rendszere miatt. Én xiaomit vennék ezzel egy árban ami 2019be jelent meg és 128gb-s tárhelye is van. De egy probléma van vele: bmw mellé nem ajánlott!

2019. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de szerintem is egy elég rossz döntés lenne, bár oké nem te fizeted...igazából arra lesz jó az egész, hogy suliban tudsz villogni vele, hogy neked is iPhone-od van mostmár...a többi gondot már leírta más is.


a 32 GB kevés lesz...pláne akkor, ha használni akarod. mert ugye az ember nem azért veszi meg, hogy aztán gondolkodjon, hogy most mit kéne törölnöm ahhoz, hogy egy 1 órás eseményt le tudjak legjobb minőségben videózni, és utána még fotózni is szeretnék esetleg egy párat...


a 6S-nek eleve az akksija is elég gyenge, én állítom, hogy talán az egyik legrosszabb telefonom volt üzemidő szempontjából....előtte 6-ról váltottam, amiről tudjuk, hogy nem növelték a 6S akksi méretét annyival, mint amennyivel a fogyasztása nőtt...régen ugyanez volt a 4-4S között is...

2019. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Eszemben sincs villogni,csak egyszerűen elég rossz tapasztalataim voltak az Androidos telefonokkal.

Az Iphone 7ről jobbakat hallottatok? Mert még akár az is szóba jöhetne...

2019. szept. 25. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
8 minimum. Ha jót akarsz magadnak. Vagy esetleg 7 plus de.. az se annyira ajánlott.
2019. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de 8 alatt nem erdemes venni. 7 plus nagyon hatereset meg.

6s-re lassan mar a frissitesek sem lesznek elerhetoek.

2019. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 64GB-os ról mit gondoltok? Amiket a mindennapokban használnék: Instagram, Snapchat,Facebook,Messenger,Pics Art,Kamera,Video Star(ez úgy tudom csak Iphone-on van). Szerintetek ha reggel 8ig használom,8kor kikapcsolom és 2óra körül bekapcsolnám akkor az úgy nem baj? És nem is merülne,ha kikapcsolom? (bocsi a nagyon amatőr kérdés(ek)ért) :D
2019. szept. 26. 16:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előbb a 6s re gondoltam :)
2019. szept. 26. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 eves volt a 6s-em, de sosem birt ki 1 egesz napot. Az iphone aksija gyorsan romlik.

Kikapcsolni nem szoktam soha a telefonomat, de ha nem hasznalod, nem fut rajta semmi, akkor nem szabad, hogy meruljon, annyit sztm kikapcsolt allapotban is merulne.


Nagyon gondold at a 6s-t. Szerintem megfogod banni.

2019. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én iPhone-om 16 GB, ebből talán 5-6 a rendszer. Fizetősen hallgatok zenét, képeket se tárolok rajta max. 100-at, ezenkívül vannak rajta játékok is, meg egy csomó képszerkesztő app...3 GB elégnek kellene, hogy legyen, hacsak nem akarsz filmeket rakni rá vagy nem tudom...Viszont 7 Plus alá nem adnék.
2019. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!