Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges így megoldani az...

Lehetséges így megoldani az iCloud szinkronizálást?

Figyelt kérdés
Szeretném a telefonomon a képeket kiszanálni. Arra gondoltam, hogy felrakom a számítógépre őket, és ott válogatom ki, ezzel egyidőben a telefonon az összeset letörlöm, majd a kiválogatottakat visszarakom iPhonera. Lehetséges, működőképes ez?

2019. szept. 24. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, amit letörölsz a telefonról, törlődik a cloudból is, de megtartja 30 napig a kukában. Amit visszaraksz rá, az egyből feltöltődik.
2019. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb dróttal összekötni és ott átmásolni a szgépre, majd ami visszakívánkozik azt visszamásolni ugyanúgy, ugyanott?


Minek szarakodsz az iclouddal???

2019. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az iCloud feltöltés automatikusan működik nálam, így a gépemen drót nélkül is fent vannak a képek. Itt igazából arar irányul a kérdés, hogy megjelenik-e nekem majd a Fotók appban az a fotó, amit visszarakok majd rá gépről? (azt már kábellel)
2019. szept. 25. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem kínai. Sose értettem a szinkronizációskodástr, a vége mindig az, hogy huss, eltűnik mindenhonnan - "magától". :)

Szgépre leszeded az összes képet, majd egy akármilyet visszatolsz dróttal, totalcommanderrel. :)

2019. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is iPhone-om van, egyszerűbb szerintem, ha mindent egy mappába feltöltesz Google drive-ra. Amit szeretnél, ott kitudod szintén törölni, illetve a gépeden sem foglal majd tárhelyet, telefonról is egyszerűen eltudod érni a képeket, annyi hogy net szükséges hozzá, így ami nagyon nagyon fontos hogy telefonodon maradjon kép, azt onnan le tudod tölteni újra úgy, hogy nem romlik a kép minősége. :) Nekem ez a megoldás iPhone-al sokkal kényelmesebbnek bizonyult.
2021. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!