Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet kapni már 5...

Miért nem lehet kapni már 5 (kijelző mérete) colos telefonokat? Ezek voltak a jó méretek szerintem. Miért kell tepsi méretűeket gyártani? PL. Note 10+

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon nagyon méretű. S10e azt miért mondják kompakt méretűnek ? Pedig 5,8 kijelzője. Ha 5 lenne akkor mondanám, hogy jó lenne.

2019. szept. 26. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne a kijelzot nezd csak osszehasonlitasnak. Mert ami regen 5 col volt az korul volt meg egy vastagabb kava. Ma mar szinte eltuntek a kavak.Tehat fitikailag lehet h egy 5.8 as akkora most mint anno egy 5 colos
2019. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Van egy 5"-os és egy 5.7"-os telefonom. Ugyanolyan szélesek, csak az öthetes magasabb.
2019. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Samsung Galaxy A3 2015-2017 vagy egy Sony Xperia XZ1/XZ2 Compact kb. 66 mm széles. Sajnos már nincs jelentős igény erre, inkább a 75 mm körüliekre. Nem beszélve arról, hogy milyen hosszúak ezek a 20:9 körüli képaránnyal, kilóg az ember zsebéből. Nem értem, miért nem a hosszúságot csökkentették a kijelző széthúzása helyett. Lehetnének 16:9-es csupa kijelző telefonok.
2019. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elegem van velőle, hogy 5 inch felett bármilyen telefont kompaktnak hívnak.

Kijött a Mi 9 SE, ami "csak" 5.97 hüvelyk, nem pedig 6.4-7, mint OnePlus7 Pro, Samsung S10+, Mi 9 társai.

Én mondjuk 5 inchre sem mondanám, hogy kompakt, inkább "még csak kicsit túlméretezett". Tudják, mi kompakt? A 4 inch, vagy az alatti okostelefonok.

2019. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert egymással versenyeznek meg van rá igény. Egy 5 inches 16:9 es telefonon a videók túl kicsik, nem eléghg elnyújtottak... ja meg kevesebb Instagram poszt fér ki rá, azt már ne! Nyilván az osztott képernyőhöz is baromi fontos a 20:9, na meg mis teledont a csórók vesznek, nekem azért is kell a 6,9 kijelző 12 giga ram...
2019. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem meg 4 colos a jo kezbeallo zsebbe elfero. sajna csak osoreg mar semmire jo s4 mini van ilyen ami a legujabb. akinek nagy kijelzo kell vegyeb tabletet
2022. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 3 éves kérdés. Mindenesetre azért van újabban néhány, bár nem márkásak.

[link]

[link]

2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!