Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonokra üveg meg sima...

Telefonokra üveg meg sima műanyag fólia helyett mennyire jó ez a hydrogél fólia?

Figyelt kérdés
Több oldalon meg videóban is látom hogy árulják, mennyire jó? Karcolódik, véd töréstől, mint az üveg?
2019. szept. 26. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem karcolódni egyáltalán nem karcolódik, pedig sokszor hordtam zsebben és táskában különböző dolgokkal (kulcs, toll, pénztárca). Töréstől nem tudom mennyire véd, mert szerencsére nem vagyok az az ügyetlenebb típus. Ha sokáig van napon vagy melegben akkor úgymond "megpuhul", emiatt az ilyen kisebb koszok nyomot hagyhatnak rajta, de ez idővel kisimul és visszaáll eredeti állapotára. Mondjuk az enyém lehet gyengébb minőségű, mert aliexpressről vettem párszáz forinttért.
2019. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!