Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még megvenni?

Megéri még megvenni?

Figyelt kérdés
Egy Huawei Mate 20 Pro-t szeretnék vásárolni. Arra lennék kiváncsi , hogy legalább 2 évig ki fog szolgálni ? Értem ez alatt azt , hogy gördülékeny fog maradni? A telefon kinézete nagyon tetszik csak nem tudom hogy érdemes-e befektetni .

2019. okt. 4. 01:34
 1/3 Argloss ***** válasza:

Használni akarod, szóval befektetésnek nem lesz jó. 2 év alatt az értéke nagy részét elveszti majd, nem valószínű, sőt esélytelen, hogy jó áron tudd majd elpasszolni.


Tetszik? Nincsen hasonló áron valami újabb ami bejönne? Ha nincs, akkor vedd meg. Ha nem akarsz mindig a legújabb játékokkal játszani, akkor teljesen jó lesz 2 évig.

2019. okt. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem játszom. Köszönöm a választ.
2019. okt. 5. 00:48
 3/3 anonim válasza:
Lehet nem én vagyok legjobb ember erre, mert sosem volt csúcskategóriás telefonom, de nekem lassan 2 éve P10 lite-om van és semmi bajom vele. Nagyon ritka, hogy bármi lassulás lenne vagy hasonló. Egyedül a chrome szokott néha lassan elindulni, de ennyi. Nem hiszem, hogy egy csúcskategóriás telefonnál ez probléma lenne. Persze attól függ mire használod. Ha 6 alkalmazást akarsz egyszerre futtatni, lehet, hogy már nem lesz olyan gördülékeny pár év múlva
2019. okt. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!