Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A képernyőképek nincsenek...

A képernyőképek nincsenek engedélyezve ezen a képernyőn hibaüzenet. Hol lehet ezt átállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Huawei P30 Litem van és az őrületbe kerget azzal, hogy egy csomószor mikor képernyőképet csinálnék azt írja ki, hogy a képernyőképek nincsenek engedélyezve ezen a képernyőn.. Pl egy alkalmazáson belül akarnék fotózni és nem engedi. Máshol meg engedi. Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt, már barátom telóján is kipróbáltuk, hogy ugyanazon az alkalmazáson vagy netes oldalon akart képernyőképet csinálni és neki engedte, pedig az is Huawei.

Légyszi segítsen valaki, mert ez baromi idegesítő. Köszi


2019. okt. 11. 12:06
 1/1 anonim válasza:
Eltelt pár év, de engem is érdekelne hogy ki lehet-e valahol kapcsolni, mert konkrétan az egész Chrome-ban nem tudok Screenshot-ot csinálni.
2022. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!