Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudnak hívni engem...

Miért nem tudnak hívni engem mobiltelefonon?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy nálam van a telefon, megy a net, a mobilhálózat maxon mégse tudnak hívni, csak sms-t kapok utána, hogy hívtak. Hova vigyem szervizelni, a kártyával lehet a gond vagy a telefonnal?

2019. okt. 11. 13:31
 1/3 anonim válasza:
0%
Tapasztalataim szerint ez akkor szokott lenni ha sokáig van a bekapcsolva a telefon. Időnként, mondjuk hetente legalább ki kell kapcsolni a telót, főleg sz okosakat.
2019. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt mostanában párszor egy rootolt, lecserélt Androiddal működő telefonon.

A telefonból van egy másik ugyanolyan, eredeti szoftverrel. Mióta átraktam a kártyát ebbe, nem volt ilyen eset.

Gyanakodtam még arra is, hogy csúcsidőben túlterhelt lehetett a hálózat, talán azért nem tudtak hívni, de ezt nem tudom, mennyire reális feltételezés.

Egyelőre a másik telefon gyanús, vagy csak újra kellene telepíteni, mert produkált más furcsaságot is (nem mondom, hogy a root miatt, mivel eleinte jó volt).

2019. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem rootolt a telefonom, előző sem volt az, mégis sokszor csinált ilyet. Nálam ez teljesen random volt, nem függött attól, hogy mennyi ideje van bekapcsolva, volt, hogy cseréltek kártyát, de nem oldódott meg semmi. Szerintem inkább az lehet, hogy pont akkor elmegy a hálózat vagy olyan helyen vagy, ahol nincs és utána nem kapcsolódik vissza a telefon, nekem ilyenkor csinálta ezt általában, mikor pincében voltam.
2019. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!