Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki használ Ausztriában...

Valaki használ Ausztriában Vectone nevezetű sim kártyát?

Figyelt kérdés
Pár dologgal nem vagyok tisztában, 1. Ez feltőltőkártyás? ha esetleg nem töltök rá akkor nem fognak nekem díjakat levonni a kártyámról? 2. Használata arra lenne, hogy szeretnék a laptopomon játszani, és erről a kártyáról szeretném osztani az internetet,erre megfelel?. 3. Minden magyarországon vásárolt független készülékbe bele lehet rakni ezt a kártyát?

2019. okt. 12. 12:31
 1/1 anonim válasza:

Szia, Én évekig használtam a Vectone kártyát, mindnehol egész jó internet elérésem volt, ott is ahol az A1 vagy a drei bemondta az unalmast, mivel a Vectone mindig a legerosebb szolgáltató hálózatát használja. Én szerettem, mert ha beállítottam az ingyen hivast, plusz 1000 ingyen SMS-t, teljes mértékben ki tudtam használni és igen, feltöltős, bármelyik Trafikban vagy benzinkúton lehet venni hozzá kódot. Működik független telefonnal.

Ha már nem használod, egyszerűen lejar a kártya és megszűnik.

2019. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!