Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti miért váltottatok androidró...

Ti miért váltottatok androidról iosra?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azoknak szól,akik valamilyen androidos telefonnal rendelkeztek (Samsung,sony stb..),viszont mégis leváltották egy iphone-ra.Kiváncsi lennék,hogy ha van ilyen illető ,akkor miért tette.

2017. nov. 7. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Igazából a mai Android már közel sem olyan sz.r, mint régebben, de mégis idén lecseréltem. Elegem lett abból, hogy 2-3 év után nem kapok frissítést, mert az Androidos teló gyártok kb. 90 %-a fütyül azokra, akik hosszabb távra akarnak vásárolni és nem mindig újat venni. Az Apple minimum 4 évig ad tánogatást lsd. 5S. A másik dolog meg, hogy az általam használt alkalmazások többsége (pl. OneNote) Androidos változata ritka primitív az IOS változathoz képest. Kihagytak belőle funkciókat.
2017. nov. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Az összes ismerősöm, aki korábban Androidos volt, azért váltott iphone-ra, mert "fúú iphone". Egytől-egyig az összes megbánta, mert android után egy kezelhetetlen szar. És egyébként tényleg az.

Nagyon sok értelmetlen megszorítás, és idegesítő funkció van benne, ami olyan szinten működik, mint ha idióta ovisok rakták volna össze.

2017. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a frissítések hiánya miatt. Egészen pontosan az verte ki a biztosítékot, hogy a Samsungomra (másfél hónappal a beharangozott időpont után) megérkezett a frissítés, letöltötte, telepítette, aztán az utolsó fázisnál leállt az egész folyamat, és maradt a régi op rendszer. Utána már sem a telón, sem szgépen keresztül nem tudtam rávarázsolni (egyszerűen azt jelezte, hogy nincsen rá frissítés). Mivel van egy régi iPhone 4s-em, már ismertem az iOS-t, így nem volt kérdés, hogy mire váltok. Az új telefonom mindig naprakész, és még kb. két évig meg fogja kapni a legújabb verziót.
2017. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem abból lett elegem, hogy belassult az android meg hogy az appok nem voltak normálisan megírva, az az androidos telefon amin gond nélkül ment minden az többe került mint az akkori csúcs iphone

nem bántam meg, amit tud az iphone azt jól tudja, a régi samsungomon minden pont akkor nem működött amikor pont kellett volna

2017. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert az android egy nagy sz#r. Ennyi! A droid soha nem léphet az iOS nyomába, csak ezt nem tudják elfogadni a droid-felhasználók. Az meg nem érv, hogy szért rosszabb az iPhone, mert drágább. A Note 8 is majdnem olyan drága, mint az iPhone X
2017. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Három dolog miatt váltottam. Az egyik, hogy ezer éve Mac-en dolgozom, ahhoz jobban passzol, nagyon jól tudnak együttműködni (iOS8-tól meg főleg). A másik, hogy használok pl. Microsoft-os szolgátlatásokat, rendszereket, ezekkel megbízhatóbban működik. A harmadik pedig az, hogy annó ez az iPhone 4 volt, aminél szebbet még nem gyártott senki :-) Aztán most már itt ragadtam ennél a brandnél.
2017. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezért! [link]
2017. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nem váltottam.
2017. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Sok éve androidot használtam. Az akkori telefon már megérett a cserére. Vettem egy iPhone 6-ot. Egy hét után szabadultam tőle, utáltam. Az iOS az Androidhoz képest olyan, mintha a kőkorszakban ragadt volna. A "multimédiás anyagok kezelése" még tíz év után is idegen fogalom nekik sajnos... Minden kiegészítő méregdrága hozzá. Soha nem lesz olyan jól használható, mint az Android.
2017. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Multimédiás alkalmazásokon belül konkrétan melyiket érted?


Illetve akkor most melyik készüléket használod az androidon belül?

2017. dec. 3. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!