Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Vernee Thor - omra azt...

Wolker kérdése:

Üdv. Vernee Thor - omra azt írja ki a telekom alkalmazás, hogy rootolt és ezért nem tudok belépni. Hogyan tudnám a rootolást helyre tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam teljes visszaállítást, manuálisan töröltem mindent, amit mutat. Recovery menünél már mindent benyomtam, de semmi. Szerintem beépült és mivel automatikusan az android 7.0 megy fel, pedig nem az volt az első, ezért be van épülve. Amennyiben valaki tudja, kérem ossza meg a nyitját. Előre is köszönöm.

2019. okt. 14. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
tegyèl fel Magisket, van benne root hide funkció, android 9-ig bezárólag működik
2019. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!