Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: adott alkalmazás csak...

IPhone: adott alkalmazás csak jelszó beírása után legyen elérhető, megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha pár alkalmazásba nem lehetne bemenni akkor se, ha a készülék fel van oldva. A korlátozással ez tulajdonképpen megvalósul, még az adott alkalmazások ikonjai sem látszanak, de ott csak időtartam állítható be. Azt szeretném, hogy valamilyen kódot kelljen beírni mindig, ha bizonyos alkalmazásokat meg akar nyitni valaki... Hogyan valósítható ez meg?

Lehet, elképzelhető, hogy a CoverMe alkalmazás tudja ezt, de az nem szimpatikus valamiért, reménykedem benne hogy alapból van rá megoldás alkalmazás nélkül is, csak én nem jöttem rá. Ha nincs rá megoldás szerintetek, akkor írjatok alkalmazásokat melyek megoldanák ezt (csak CoverMe alkalmazást ne)



2019. okt. 13. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyarilag nem megoldhato

App locker iphone igy keress alkalmazast

2019. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!