Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki el tudná magyarázni,...

Csakkerdezekeskesz kérdése:

Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan működnek a mobil routerek?

Figyelt kérdés
Szóval egy mobil (hordozható) router vásárlásán töröm a fejem, konkrétabban: Huawei Mobile WiFi Router LTE (E5785Lh-22c) Router. Ha jól értem, ez úgy működik, hogy fogom azt a sim kártyámat a 2 közül, amin a mobilinternet előfizetésem van és áthelyezem ebbe a készülékbe, majd a készülék ezt sugározza szét. Az indítékom a következő: Sok helyen pl.: iskolában a mobilinternetem elég instabil (csak "E"-s vagy "H"-s), szerintem ennek talán a falak vastagságához lehet köze. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez az eszköz tudna-e egy megbízhatóbb, stabilabb internet hozzáférést nyújtani vagy ahol a telefonom nem "érzékel" 4G-t, ott ez sem fog? Illetve az internet sebességére lenne-e kihatása?

2019. okt. 20. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"ahol a telefonom nem "érzékel" 4G-t, ott ez sem fog?"

A mobil hotspotodat kiteheted az ablakba, vagy olyan helyre ahol jó a vétel, és onnan wifin már gyorsabb lehet az elérhető letöltési sebesség.

2019. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos értem, de például a konkrét hely, amire gondoltam, az egy nagy "hal", egy nagy közös helység, ha ott olyan helyre rakom, akkor meg nem ér el a wifi jel. Szóval, akkor ez a készülék sem "érzékeli" jobban a wifit?
2019. okt. 20. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

"ez a készülék sem "érzékeli" jobban a wifit?"

Azt pont nem.

Ez mobilnettel megy, nem wifivel. A mobilnetből csinál hotspotot.

2019. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem is mondtam, hogy wifivel megy, szerintem félre értettél valamit.
2019. okt. 21. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah látom, ott valóban rosszul fogalmaztam, de arra gondoltam, hogy ha olyan helyre rakom ahol jó a mobilinternet elérés, akkor az általa sugárzott wifi nem ér el hozzám.
2019. okt. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!