Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A40 hátlapi...

Samsung Galaxy A40 hátlapi fókuszprobléma. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vásároltam egy Samsung Galaxy A40 telefont,az elején semmi probléma nem volt vele. Az telefon megvétele után kb 2 héttel észrevettem, hogy a telefon hátsó kamerájával nem tudok rendes fényképet készíteni, mert homályos, nem fókuszál. Hogyha nagyon közelre teszem valamihez szép, tiszta képet tudok csinálni, de 3 cm távolságról már minden homály. Gyári visszaállítással próbálkoztam, de nem javult. Szoftver probléma lenne? Van rá valami itthoni megoldás vagy csak szervízben tudnak rajta segíteni?

2019. okt. 20. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Véletlenül nincs a kamera Élőfókusz módban?
2019. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs, egyéb alkalmazásokon sem működik rendesen a hátsó kamera, nem csak az alap alkalmazáson.
2019. okt. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!