Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom vagy Telenor kártyás...

Telekom vagy Telenor kártyás csomag éri meg jobban szerintetek. Ti melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Telekomot. Domino Most ingyenes opcióval a hálózaton belüli hívás és sms 9 forint, a kívüli 19 forint jelenleg, kérdés meddig.


A Telenornál nem tudom van-e jelenleg ilyen jellegű akció, vagy a 25 forintos alap díjcsomag.

2019. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is Domino Most-ot használok, ez a legolcsóbb.

Hátránya, hogy 30 naponta újra be kell kapcsolni. Ami csakis és kizárólag a Telekom applikációban lehetséges.

Ezzel gyakorlatilag az öregekkel ß@sznak ki, akiknek nem okostelefonjuk van, és nincs is családtagjuk, aki állandóan csinálja nekik. A legszemetebb cég a magyar távközlés történetében (nem csak ezért). De hát a legolcsóbb is jelenleg... A hozzá kapcsolható mobilnet (Maraton csomag) is a legjobb, mert nem jár le havonta, nem veszik el a maradék.

2019. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Vodafone tuti+ használok.
2019. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Közben utána jártam a Telenornál vannak hangjegy csomagok ami előnyös lehet számomra az a korlátlan hangjegy. aZ ÜGYINTÉZŐ AZT MONDTA, HOGY HA PL. MA REGGEL 6-kor megrendelem akkor másnapéjfélig fog müködni a kártyán és igy tulajdonképen 2 napra adják 300 ft-ért a korlátan beszélgetést. Hátránya, hogy 2 naponta kell rendelni.
2019. okt. 23. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Na de ha ilyen sokat beszélsz, akkor miért akarsz kártyás csomagot? Előfizetéssel sokkal jobban járnál. 4000 Ft körül már van korlátlan beszélgetős.

Kártyással az jár jól, aki keveset beszél. Én pl. a 9 Ft-os percdíjjal mindig havi 500 Ft alatt maradok.

2019. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!