Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a play áruház?

Miért nem működik a play áruház?

Figyelt kérdés

Tárhelyem bőven van.

Nem tudok semmit letölteni. Ha bármit is le szeretnék tölteni akkor ezt irja ki "várakozás a letöltésre" de nem tölti le sose

Miért lehet ez? Mit csináljak?



2019. okt. 24. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újraindítani a telefont. A háttérből lődd ki előbb a Play Áruházat.
2019. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Újra indítottam és működik. Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 24. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a gyorsítótárat és adatokat szoktam törölni, ahogy a linken is írják.

Legalábbis, amíg nem lett elegem az egészből, hogy a Play folyton feleslegesen frissít minden szart, amit nem is használok, fogyasztja a helyet, végül pedig lassítja is a telefont.

Most már úgy telepítettem újra az egyik telefont, hogy a Play-szarba be sem jelentkeztem, csak apk-ból telepítettem fel a számomra szükséges dolgokat. Azóta kussban van a rendszer.

2019. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A play áruházzal ugyanúgy vagyok, ahogy a #4 -es is. Hiába kapcsoltam ki az automatikus frissítést, több appot (főleg a Google saját vackait) akkor is frissítette...

Én csak letiltottam a play áruházat, mert több Google szolgáltatást is használok és a szinkron nekem kell. Ugyanúgy apk -ból telepítek, mint a #4 -es, illetve egy alternatív webáruházból töltök le programokat, ha kell valami, akár frissítés is, persze azt is böngészőn át. Illetve van vírusírtó telepítve, amit rendszeresen frissítek...


Ha újra kell majd esetleg telepíteni a telefonom, az első lépés, hogy előtte majd tiltom a play áruházat és csak utána jelentkezek be Google fiókkal. Már eddig is (telefon csere esetén) mindig apk -okkal pakoltam fel a korábban megszokott programokat memóriakártyáról. Legközelebb már teljesen mellőzni fogom a play áruházat.

2019. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!