Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a play áruház, miért?

Nem működik a play áruház, miért?

Figyelt kérdés
Gyorsitatarat toroltem, keresesi előzményeit is. Azt írja hogy letoltes folyamatban, de soha nem kezdi el.

2019. jan. 2. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod törölni a Play áruház frissítését, ami után érdemes az eszközt újraindítani.

Azonban azt hiszem, ez valami 'javítás' miatt van. Én is belefutottam már és több ismerősöm is, mint ahogy itt is volt már többször kérdés.

Kb egy napig volt ez nálam, utána helyreállt beavatkozás nélkül.

Addig egy alternatív áruházat használtam, amit egyéb okokból is gyakran használok.

2019. jan. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol tudom visszaallitani régebbi verzióra?
2019. jan. 3. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazáskezelőben megkeresed az áruházat, rákoppintasz és lesz a "Leállítás" vagy "Bezárás" mellett "Frissítések eltávolítása" gomb, amivel a frissítést törlöd. Ekkor visszaáll a gyári verzió és törlődik a program minden adata.
2019. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!!! :)
2019. jan. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!